Air Jordan 4 v královském vydání

Rate this post

V roce 2016 se na trhu s obuví objevilo více než 180 párů různých bot Jordan. Značka nezpomaluje a už prezentuje modely, které se dostanou do prodeje až v příštím roce. Milovníky sneakerů určitě nadchne model Air Jordan 4 „Royalty”. Na tyto boty v královském stylu si však budou muset fanoušci trochu počkat – premiéra se plánuje až na 5. února 2017.

Air Jordan 4 v královském vydání  – Několik vět o Air Jordan 4

Legendární a průlomové  AJ3 nastavily návrhaři Tinkerovi Hatfieldovi vysokou laťku. V roce 1989 se mu však povedlo vytvořit model, který se stal hoden pozice nástupce „trojek“. Stejně jako jejich předchůdce byly Čtyřky vybaveny středně vysokým svrškem a systémem Air viditelným v podrážce. V čem se tedy projevily ty změny? V konstrukci boty byla poprvé použita síťovina a boční křidélka, která mají podporovat chodidlo. Ukázaly se i dodatečné otvory pro tkaničky a poutko na opatku, které usnadňuje nazouvání  bot. Bylo rozhodnuto o odstranění swooshe a místo toho bylo použito logo Jumpmana, které se skvěle osvědčilo u modelu Air Jordan 3. Tentokrát podobu Jordana, který zrovna letí s balónem ke koši, doprovází nápis Flight. Oproti předchozím modelům mají Air Jordan 4 charakter lifestylových bot, které se osvědčí nejen na basketbalovém hřišti ale i v ulicích měst.

Air Jordan 4 v královském vydání
Air Jordan 4 v královském vydání

Boty v královském stylu

Jeden z nejkultovnějších návrhů série Jordan se dočkal dalšího vydání. Čím bude model „Royalty” charakteristický? Svršek je zhotovený z černého nubuku. Objeví se i kožené prvky a černá síťovina na bocích a na jazyku. Nemůže chybět ani černo-bílá podrážka s viditelným systémem Air. Uvnitř bot je černá vystélka.

Air Jordan 4 v královském vydání
Air Jordan 4 v královském vydání

Premiéra Air Jordan 4 „Royalty”

Jak se sluší a patří pro královský model, nejnovější Air Jordan 4 na sebe nechají čekat. Premiéra proběhne až 5. února 2017. Milovníci sneakerů série Jordan mají tedy čas se připravit na výdej 190$ – tolik budou totiž stát tyto stylové boty.

Air Jordan 4 v královském vydání
Air Jordan 4 v královském vydání

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.