Boty celebrit

5 (100%) 1 vote

Svět módy velmi rád přijímá všechny kreativní lidi. Není tedy divu, že mezi návrhaři sportovní módy (a nejen) se najednou ukázalo mnoho… hudebníků. Ti, co řídí hudební scény, stále častěji rozšířují svoji působnost na navrhování oděvů a bot. Výsledek? Skvělý! Obzvláště proto, že boty signované známým jménem se ihned vyšplhají na nejvyšší příčku mezi prodávanými věcmi.

Boty celebrit – Pharell a ostatní

Adidas XPLR
Adidas XPLR

Nejvíce zkušeností v této oblasti má rozhodně německá značka adidas, která spolupracuje s hudebníky už dávno. Ještě nedávno byly nejznámější návrhy právě od Pharella Williamse. Hudebník známý svou pozitivní energií, kterou se se svými fanoušky podělil v písni „Happy”, navrhuje sportovní oblečení pro značku adidas. Největší úspěch však měly signované jeho jménem boty Superstar, které patří mezi klasiku 9O. let. Fantaskní kresby na botách si získaly srdce módních blogerů a celého streetwearu. Pharellovo období trvalo nepřetržitě až do okamžiku, kdy se objevil nápad na spolupráci s dalším velkým hudebníkem. Tím je samozřejmě Kanye West, který světu prezentoval už čtyři kolekce autorských návrhů. Svět nejvíce uchvátily boty, které vzniky ve spolupráci se značkou adidas. Jsou velmi lehké a minimalistické a jméno celebrity způsobilo, že se na ně tvořily dlouhé fronty! Mezi hudebníky adidasu se ukázala i Rita Ora, ale její návrhy nezískaly takovou slávu jako ty, kterými se pochlubila popová královna…

Rihanna x Puma

Puma and Rihanna Zdroj: https://www.vibe.com/2015/09/rihanna-puma-sneakers-black-suede-creepers/

Od okamžiku, když se svět dozvěděl, že tato zpěvačka vytvoří kolekci oblečení pro značku Puma, ženy po celém světě začaly šílet. První trhák? Creepery – sportovní boty na ploché pryžové podrážce – v béžové barvě. To byl jen začátek této skvělé spolupráce. Nedávno se v obchodech ukázala nejnovější kolekce této celebrity. Je poměrně kontroverzní i přes to, že je celá v černé a bílé barvě. Najdeme v ní oversize mikiny a sexy boty, které vládly na molu při módní prohlídce. Je to trefa do černého! Značka tímto získala nový vítr do plachet v oblasti sportovní módy a fanoušci Rihanniny hudby vlastní oděvy, které jsou zhotovené podle jejích nápadů.

Polská reprezentace

Vedle Kanye a Rihanny dnes můžeme postavit i jednu polskou zpěvačku, která už několik sezón navrhuje svoje kolekce pro značku Deichmann. Margaret, o které je tady řeč, už má hodně zkušeností s navrhováním módního oblečení, protože dokonce vystudovala školu, která ji na to připravila. Je třeba uznat, že výsledky jsou opravdu uchvacující! Různorodost modelů způsobuje, že každá žena si zde najde něco pro sebe – od sportovních po velmi elegantní boty.

Jak je vidět na trhu s obuví, reklamy se známými a oblíbenými tvářemi jsou polovinou úspěchu! A pokud jim poskytneme možnost navrhovat – je to zaručený předpis na trhák!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.