Puma Faas 1000 – komfort pro běžce

Rate this post

Puma Faas je série běžecké obuvi, v jejíž podrážce výrobce umístil poměrně velký vzduchový polštář, a proto mohou tyto boty používat i těžší běžci. Jedním z modelů pro takové běžce je Puma Faas 1000.

Puma Faas 1000 – komfort pro běžce – amortizace a stabilita pro každého

I když se boty Puma Faas 1000 mohou zdát na první pohled příliš strnulé, stojí za to poznamenat, že jsou lehké a mají nejlepší amortizaci z celé série Faas. Po nazutí ihned pocítíte měkký vnitřek, který příjemně obaluje chodidlo. Použitá měkká vystélka navíc minimalizuje riziko vzniku nepříjemných odřenin, které jsou nezřídka problémem u běžců, kteří trenují v nevhodné obuvi.

Puma Fass 100
Puma Fass 1000

Podrážka modelu Puma Faas 1000 je silná a je kombinací technologií FastFoamLite (pata) a FastFoam+ (přední a prostřední část chodidla). To zajistí nejvyšší úroveň amortizace a perfektní stabilizaci.

Dalším prvkem, kterého stojí za to si u tohoto modelu všimnout, je pokročilý systém šněrování, který způsobuje, že lze tkaničky lépe utáhnout bez ztráty pocitu pohodlí. Stojí za tím technologie EverFit Lace System, která spočívá ve speciálním zpevnění zhotoveném z pryže. Toto řešení ocení určitě každý běžec, protože díky němu jsou chodidla při tréninku mnohem stabilnější.

Puma Fass 1000
Puma Fass 1000

V botách Faas 1000 si pochvalu zaslouží i dobrý systém cirkulace vzduchu. Jsou optimálně prodyšné a zároveň natolik odolné proti vodě, že jim nevadí ani déšť.

Puma Faas 1000 se osvědčí na různých podložích, což určitě potěší běžce, kteří rádi běhají v lese i po betónových chodnících. Díky solidnímu systému amortizace, jehož součástí je poměrně velký vzduchový polštář, se boty ideálně hodí pro lidi s kilogramy navíc, kteří se chtějí pomocí běhání těchto přebytečných kil zbavit. Jsou to prostě dobré boty pro ty, kdo hledají obuv, která jim zajistí vysokou úroveň amortizace a stabilizace.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.